Бібліотека-філія                      с.Борове

Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 212
Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

Для діток дитячого садочку «Берізка» бібліотекарем було продемонстровано відео-гру «Гра плюс казка».

Це є ігрове навчання, навчання дітей дошкільного віку, що сприяє розвитку дитини, покращує логічне і творче мислення, мову.

Розвиваюча гра для дітей це цікаво та весело.

Також продемонстровані дитячі відео і казки.

Фоменко С. І.

Переглядів: 72 | Додав: WWWWW_W | Дата: 31.12.2017 | Коментарі (0)

В бібліотеці с.Борове пройшла година права «Мандрівка країною права».

Під час заходу дітям було показано відео-презентація «Права та обов’язки дітей», де діти почули і побачили на прикладах, показаних на відео, які права вони мають, як держава захищає права дитини, про конвенцію ООН про права дитини, а також побачили, які обовязки вони повинні виконувати.

Також була показана відео презентація «Казки читай, порушень не допускай».

Під час презентації діти дивилися фрагменти різних казок і називали, які права людини порушені в тій чи іншій казці.

Захід пройшов цікаво і діти з задоволенням брали у ньому участь.

Фоменко С. І.

Переглядів: 42 | Додав: WWWWW_W | Дата: 31.12.2017 | Коментарі (0)

Шановні користувачі!

Запрошуємо Вас взяти участь у анкетуванні на визначення «Кращої книги Рівненщини» - 2018.

Про конкурс

Обласний конкурс "Краща книга Рівненщини" заснований Рівненським обласним відділення Української бібліотечної асоціації (РОВ УБА) у 2009 році та проходить щорічно у рамках Програми підтримки національного книговидання, популяризації української книги та сприяння книгорозповсюдженню в Рівненській області.

Основними завданнями конкурсу є виявлення кращих видань місцевих авторів, виховання культури читання та любові до книги серед дітей та молоді.

Для організації та проведення конкурсу щорічно обирається організаційний комітет та журі, до складу яких входять відомі краяни: громадські діячі, письменники, художники, журналісти, краєзнавці.

Участь у конкурсі беруть: історико-краєзнавчі дослідження, науково-популярна, пізнавальна література, біографічні дослідження, присвячені видатним діячам науки і культури, мемуари, поетичні та прозові твори, довідкові видання місцевих авторів та видавництв.

Конкурс проходить в 2 етапи: перший (під час якого різними формами виявляється позитивна думка читачів про друковані видання Рівненщини) та другий (остаточне визначення книг-переможців членами журі конкурсу).Участь в конкурсі беруть книги, які вийшли друком впродовж 5-ти останніх років.

Номінації конкурсу:

- "Краще історико-краєзнавче видання";

- "Краще довідкове видання";

- "Краща поетична збірка";

- "Краще прозове видання";

- "Краще видання з мемуаристики та документалістики";

- "Краще видання для юнацтва та молоді";

- "Краще видання для дітей";

- "Кращий літературний дебют";

- "Краще поліграфічне видання";

- "Краще художнє оформлення книги".

Анкети можна отримати звернувшись до бібліотекаря.

... Читати далі »

Переглядів: 124 | Додав: WWWWW_W | Дата: 25.12.2017 | Коментарі (0)

Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує тих, хто відчуває бажання і потребу писати художні тексти (вірші, прозу), перекладати, а також рецензувати літературні твори і явища культури, взяти участь у конкурсі «Стань письменником».

Якщо ви хочете дізнатися критичну думку щодо своїх текстів, якщо вагаєтесь, чи треба вам вчитися писати, чи можливе видання ваших творів – надішліть їх на електронну адресу конкурсу і отримайте фаховий відгук від відомих письменників, видавців, блогерів. Це допоможе вам як автору-початківцю зорієнтуватися у своїх можливостях і бажаннях, а нам – відкриє очі на ваш талант!

Всеукраїнський конкурс літературної творчості для учнів 10–11 класів «СТАНЬ ПИСЬМЕННИКОМ!» (далі – Конкурс) проводиться згідно з базовими положеннями статутних документів Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Мета Конкурсу

Метою Конкурсу є виявлення обдарованих учнів 10–11 класів, професійна орієнтація та популяризація освітніх програм Інституту філології, у тому числі бакалаврської освітньої програми «Літературна творчість, українська мова і література». Конкурс покликаний сприяти подальшій літературній діяльності учасників та отриманню відповідної фахової освіти в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Конкурс проводиться щорічно. Термін подачі робіт на Конкурс – з 1 листопада по 25 грудня. Оголошення результатів Конкурсу – у березні наступного року.

У Конкурсі можуть брати участь учні 10–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учні професійно-технічних і навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації.

Конкурс проводиться за такими номінаціями: «Поезія», «Проза», «Драматургія», «Публіцистика», «Переклад», «Літературна рецензія».

На Конкурс можуть подаватися різні за жанром оригінальні твори та переклади, тематика, стилістика та техніка виконання яких є довільною. Обсяг обмежується 50 сторінками комп’ютерного набору (100 тисяч знаків). Роботи учасників Конкурсу не рецензуються і не повертаються.

Роботи приймаються виключно в електронній формі на адресу stanpysmennykom2016@gmail.com. Робота має бути оформлена ... Читати далі »

Переглядів: 64 | Додав: WWWWW_W | Дата: 08.11.2017 | Коментарі (0)

Українська асоціація працівників бібліотек для дітей та Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна» з 12 жовтня по 20 листопада 2017 р. ОГОЛОШУЮТЬ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!».

Мета Конкурсу – сприяння формуванню у дітей основ безпеки дорожнього руху, культури поведінки на вулиці, профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму, навчання дітей правилам поведінки на вулицях і дорозі, сприяння збереженню здоров’я і життя дітей; створення умов для реалізації їхніх творчих здібностей та талантів.

У конкурсі беруть участь читачі-діти віком від 7 до 12 років.

Умови конкурсу:

На конкурс надсилаються творчі роботи дітей, які власноруч, без допомоги батьків намалюють малюнок, де у будь-який спосіб відобразять правила дорожнього руху, формат малюнку А4.

Тематика малюнків присвячена правилам безпечної поведінки дітей на вулиці, дорогах.

Учасники – автори зазначають свої дані (ПІП, вік, домашню адресу, контактний телефон) на зворотному боці конкурсної роботи. Роботи надсилаються на адреси обласних бібліотек для дітей до 15 листопада 2017 року.

Обласні оргкомітети надсилають інформацію щодо проведення конкурсу та його переможців до організаційного комітету Української асоціації працівників бібліотек для дітей в електронному вигляді.

Визначення та відзначення переможців Конкурсу:

Для переможців Конкурсу встановлюється перше, друге і третє місця. Переможців визначають обласні журі і подають інформацію про результати Конкурсу до Української асоціації працівників бібліотек для дітей для призначення дати нагородження переможців за участю представників Громадського руху Миколи Томенка «Рідна країна».

Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами та подарунками, а всі учасники конкурсу отримують у подарунок патріотичні флайтери — світловідбиваючі наклейки, які яскраво світяться у променях автомобільних фар та слугують для того, щоб пішоходів, велосипедистів, дитячі коляски тощо було краще видно на дорозі у темний час доби.

Джерело:

http://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=8181

Переглядів: 98 | Додав: WWWWW_W | Дата: 08.11.2017 | Коментарі (0)

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» спільно з Міністерством культури України, Посольством Литовської Республіки в Україні, у вересні 2017 року – березні 2018 року буде проведено V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» (далі Конкурс).

Основними завданнями Конкурсу є: розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молодих учасників.

Роботи учасників Конкурсу в строк до 19 січня 2018 року надсилаються на електронну адресу: yaevropeets@ukr.net.

Підсумки завершального етапу Конкурсу підводяться у березні 2018 року. За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну у 2018 році.

За додатковою інформацією прохання звертатися до організаційного комітету Конкурсу за телефонами: 044-501-01-15, 044-400-43-01.

                                                                      Джерело:                         

http://sds.in.ua/2017/09/rozpochavsya-v-vseukrainskiy-konkurs-e/

Переглядів: 75 | Додав: WWWWW_W | Дата: 10.10.2017 | Коментарі (0)

З метою популяризації інноваційних послуг протягом січня-вересня поточного року серед бібліотек району був проведений районний конкурс фотосвітлин «Бібліотека в просторі і часі».

За підсумками конкурсу в номінації «Бібліотека – відкритий світ ідей» перемогу здобула Валентина Володимирівна Довгаль, завідуюча бібліотекою-філією с.Борове.

Вітаємо колег з перемогою, так тримати, і прагнути більшого.

Оксана Лісовець.

Більше про конкурс тут.

Переглядів: 69 | Додав: WWWWW_W | Дата: 04.10.2017 | Коментарі (0)

Стартував дитячий літературний конкурс «ПероДактиль 2017». Прийом робіт триває до 28 січня 2018 року.

Брати участь у конкурсі можуть діти віком від 8 до 16 років.

Твори приймають у двох номінаціях – «Проза» та «Поезія».

Переможців визначатимуть у трьох вікових категоріях:

1) 8 -10 років;

2) 11-13 років;

3) 14-16 років.

Вимоги до робіт:

1. До участі в конкурсі допускаються твори, написані українською мовою, які раніше не друкувалися, не розповсюджувались будь-яким чином, і права на які не були передані третім особам.

2. Обмежень щодо жанру, теми, стилю та кількості поданих робіт немає.

3. За бажанням автори можуть оздобити свої твори малюнками.

4. Твори, написані у співавторстві, до участі в конкурсі не допускають.

5. Обсяг твору – не більше 35 сторінок набраних 14 кеглем.

Учасники сплачують організаційний внесок (120 грн за один твір і 100 грн за кожен наступний).

У кожній із вікових категорій кожної з номінацій на переможців очікують винагороди та цінні подарунки.

Переможців буде оголошено 6 травня 2018 року.

Детальніше читайте на сайті perodaktyl.com.ua.

Джерело:
http://blog.bookopt.com.ua/dytyachyy-literaturnyy-konkurs/

 

Переглядів: 87 | Додав: WWWWW_W | Дата: 07.09.2017 | Коментарі (0)

Я-Україна, твоя Батьківщино!                 

Сонце твоє, твої ріки й поля,                               

Я Україна і завше і нині                            

Небо твоє, твоя рідна земля!

З нагоди головних державних свят нашої країни – Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора у селі Борове відбулося чимало заходів.

Жителі села зібрались на свято, яке розгорнулося на площі біля Будинку культури. Святково вдягнені вони радували присутніх різнобарв’ям  своїх вишиванок.

Зі святом привітав односельчан та гостей голова сільської ради Шеремет Михайло Анатолійович.

Гість з Березнівського району  учасник АТО Прядун Михайло Петрович (позивний Берег) привітав присутніх зі святом та прочитав свої вірші  «Зустріч батька й сина на передовій», «Ллється кров невинна», звучала пісня присвячена загиблим воїнам АТО «Вони прилетять Ангелами».

Святкове дійство «Україна - рідний дім, ми  пишаємося ним!», яке розпочалося  о 19.00 год і тривало до самого темна, було підготовлено працівниками клубу та бібліотеки. Звучали пісні про Україну, найменшими жителями декламувалися вірші. Був виконаний чудовий танок «Україна», який організували бібліотекар Фоменко Світлана Іванівна і художній керівник Борівського СБК Кляпко Ірина Михайлівна.  Звучали  виступи «Троїстих музик» та учасників художньої самодіяльності.  

Окрасою свята стала виставка декоративно – прикладного мистецтва, підготовлена працівниками бібліотеки. Там були представлені рушники жителів села Григорчук Юлії Михайлівні та Рябой Любов Петрівні, картини на українську тематику  Крук Інни Василівни, вишивка картин бісером і предметів Крук Янни Вікторівни, ляльки  ручної роботи в техніці “Грунтований текстиль”  і картини Панько Лесі Іванівні. Практичний психолог ДНЗ «Берізка» Крук Інна Василівна організувала виставку - продаж декоративного ручного мила.

Не обійшлося без ярмарки продажі предметів національної атрибутики, шашликів, розваг для малечі (батути, горки).  Бажаючі мали змогу зробити фото на згадку.

Слова вдячності звучали від жителів села організаторам свята.

Зміцнити, зберегти свою незалежність, збудувати міцну державу, розвинути і примножити культурні і духовні цінності - наш святий обов’язок. Отож, шануймо себе і свою гідність, і шанованими будемо іншими!

Фоменко С.І.,

бібліотекар бібліотеки – філії с.Борове

... Читати далі »

Переглядів: 76 | Додав: WWWWW_W | Дата: 01.09.2017 | Коментарі (0)

Бібліошопінг «Пригоди, подорожі фантастика» зібрав чимало любителів читати книжки на дану тематику. Кожен учасник розповідав про цікаву книгу і передавав естафету іншому учаснику, який розповідав про свою улюблену книгу і так всі бажаючі рекламували книги, які їм сподобалися про різні пригоди,фантастичні твори.

 

 

Переглядів: 55 | Додав: WWWWW_W | Дата: 05.07.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 23 24 »