Бібліотека-філія                      с.Борове

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 213
Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

Руслан Дубовець.

Минув рік, як нестало цієї людини. Багато добрих справ для розвитку району зробила ця людина. Його ім’я відоме всім жителям не тільки селища Рокитне , а й сільським жителям Рокитнівського району. Допомагав всім, чим міг. Не лишив поза своєю увагою він і бібліотеку- філію с.Борове, для якої також надавав матеріальну допомогу, для її благоустрою. Також і ми з вдячністю хочемо в ці  сумні дні згадати про Руслана Олександровича, подякувати йому за щире, любляче людей серце, за його добрі справи. Вічна йому пам'ять.

Читач нашої бібліотеки Іван Козаченко присвятив йому свій вірш.

Вже рік минув, мов та година,

Як у рідні не стало сина.

Стали шершавими долоні,

А коси сивими на скронях.

Очі від сліз не висихають,

З вікна синочка виглядають.

У двір заходить син, здається,

А в мами серце з грудей рветься.

-Ой сину, сину, чом так рано

Лишив дітей і рідну маму?

Тобі потрібно було б жити,

Та ще й дітей своїх навчити.

Та час летить, як спів пташиний,

І біль стихає помаленьку.

Без тата діти виростають,

Й ночами тихо плаче ненька.

А сестри прийдуть на могилу,

Й тихенько прошепочуть,-

-Нема із нами тебе, брате.

І витруть мокрі свої очі.

Тож спи спокійно, наш рідненький,

Земля для тебе стала домом,

А ми молитися будем.

Світлана Фоменко

    Бібліотекар бібліотеки –філії с.Борове.

 

Переглядів: 64 | Додав: WWWWW_W | Дата: 31.01.2018 | Коментарі (0)

В поточному році продовжилась робота з вихованцями дитячого садочку «Берізка» (в рамках проекту «Мультимедійна дошка – незамінний помічник»). Борівська - бібліотека провела ряд заходів в співпраці з дитячим садочком «Берізка».

Для діток молодшої та старшої групи демонструються розвиваючі, пізнавальні, веселі та цікаві відео, які малюкам дуже подобаюся. Малеча вивчає українську абетку, лічилки, пісеньки, переглядає мультфільми українських казок. Вихованці садочку завжди чекають бібліотечного працівника, замовляють мультфільми, які вони хотіли б побачити наступного разу. Зустрічі завжди проходять весело та пізнавально.

Світлана Фоменко.

                                                                

Переглядів: 54 | Додав: WWWWW_W | Дата: 23.01.2018 | Коментарі (0)

В бібліотеці -філії с.Борове був проведений конкурс колядок і щедрівок «Христос народився! Славімо Його».

Зі вступним словом до заходу виступила працівник бібліотеки.

В конкурсі взяли участь читачі бібліотеки- учні молодших класів.

Під час заходу звучали гарні колядки і щедрівки, в яких діти прославляли новонародженого Спасителя Світу Іісуса Христа. Переможці конкурсу отримали призи, а всі учасники заходу солодощі.

Переглядів: 59 | Додав: WWWWW_W | Дата: 23.01.2018 | Коментарі (0)

Для діток дитячого садочку «Берізка» бібліотекарем було продемонстровано відео-гру «Гра плюс казка».

Це є ігрове навчання, навчання дітей дошкільного віку, що сприяє розвитку дитини, покращує логічне і творче мислення, мову.

Розвиваюча гра для дітей це цікаво та весело.

Також продемонстровані дитячі відео і казки.

Фоменко С. І.

Переглядів: 81 | Додав: WWWWW_W | Дата: 31.12.2017 | Коментарі (0)

В бібліотеці с.Борове пройшла година права «Мандрівка країною права».

Під час заходу дітям було показано відео-презентація «Права та обов’язки дітей», де діти почули і побачили на прикладах, показаних на відео, які права вони мають, як держава захищає права дитини, про конвенцію ООН про права дитини, а також побачили, які обовязки вони повинні виконувати.

Також була показана відео презентація «Казки читай, порушень не допускай».

Під час презентації діти дивилися фрагменти різних казок і називали, які права людини порушені в тій чи іншій казці.

Захід пройшов цікаво і діти з задоволенням брали у ньому участь.

Фоменко С. І.

Переглядів: 44 | Додав: WWWWW_W | Дата: 31.12.2017 | Коментарі (0)

Шановні користувачі!

Запрошуємо Вас взяти участь у анкетуванні на визначення «Кращої книги Рівненщини» - 2018.

Про конкурс

Обласний конкурс "Краща книга Рівненщини" заснований Рівненським обласним відділення Української бібліотечної асоціації (РОВ УБА) у 2009 році та проходить щорічно у рамках Програми підтримки національного книговидання, популяризації української книги та сприяння книгорозповсюдженню в Рівненській області.

Основними завданнями конкурсу є виявлення кращих видань місцевих авторів, виховання культури читання та любові до книги серед дітей та молоді.

Для організації та проведення конкурсу щорічно обирається організаційний комітет та журі, до складу яких входять відомі краяни: громадські діячі, письменники, художники, журналісти, краєзнавці.

Участь у конкурсі беруть: історико-краєзнавчі дослідження, науково-популярна, пізнавальна література, біографічні дослідження, присвячені видатним діячам науки і культури, мемуари, поетичні та прозові твори, довідкові видання місцевих авторів та видавництв.

Конкурс проходить в 2 етапи: перший (під час якого різними формами виявляється позитивна думка читачів про друковані видання Рівненщини) та другий (остаточне визначення книг-переможців членами журі конкурсу).Участь в конкурсі беруть книги, які вийшли друком впродовж 5-ти останніх років.

Номінації конкурсу:

- "Краще історико-краєзнавче видання";

- "Краще довідкове видання";

- "Краща поетична збірка";

- "Краще прозове видання";

- "Краще видання з мемуаристики та документалістики";

- "Краще видання для юнацтва та молоді";

- "Краще видання для дітей";

- "Кращий літературний дебют";

- "Краще поліграфічне видання";

- "Краще художнє оформлення книги".

Анкети можна отримати звернувшись до бібліотекаря.

... Читати далі »

Переглядів: 138 | Додав: WWWWW_W | Дата: 25.12.2017 | Коментарі (0)

Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує тих, хто відчуває бажання і потребу писати художні тексти (вірші, прозу), перекладати, а також рецензувати літературні твори і явища культури, взяти участь у конкурсі «Стань письменником».

Якщо ви хочете дізнатися критичну думку щодо своїх текстів, якщо вагаєтесь, чи треба вам вчитися писати, чи можливе видання ваших творів – надішліть їх на електронну адресу конкурсу і отримайте фаховий відгук від відомих письменників, видавців, блогерів. Це допоможе вам як автору-початківцю зорієнтуватися у своїх можливостях і бажаннях, а нам – відкриє очі на ваш талант!

Всеукраїнський конкурс літературної творчості для учнів 10–11 класів «СТАНЬ ПИСЬМЕННИКОМ!» (далі – Конкурс) проводиться згідно з базовими положеннями статутних документів Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Мета Конкурсу

Метою Конкурсу є виявлення обдарованих учнів 10–11 класів, професійна орієнтація та популяризація освітніх програм Інституту філології, у тому числі бакалаврської освітньої програми «Літературна творчість, українська мова і література». Конкурс покликаний сприяти подальшій літературній діяльності учасників та отриманню відповідної фахової освіти в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Конкурс проводиться щорічно. Термін подачі робіт на Конкурс – з 1 листопада по 25 грудня. Оголошення результатів Конкурсу – у березні наступного року.

У Конкурсі можуть брати участь учні 10–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учні професійно-технічних і навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації.

Конкурс проводиться за такими номінаціями: «Поезія», «Проза», «Драматургія», «Публіцистика», «Переклад», «Літературна рецензія».

На Конкурс можуть подаватися різні за жанром оригінальні твори та переклади, тематика, стилістика та техніка виконання яких є довільною. Обсяг обмежується 50 сторінками комп’ютерного набору (100 тисяч знаків). Роботи учасників Конкурсу не рецензуються і не повертаються.

Роботи приймаються виключно в електронній формі на адресу stanpysmennykom2016@gmail.com. Робота має бути оформлена ... Читати далі »

Переглядів: 76 | Додав: WWWWW_W | Дата: 08.11.2017 | Коментарі (0)

Українська асоціація працівників бібліотек для дітей та Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна» з 12 жовтня по 20 листопада 2017 р. ОГОЛОШУЮТЬ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!».

Мета Конкурсу – сприяння формуванню у дітей основ безпеки дорожнього руху, культури поведінки на вулиці, профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму, навчання дітей правилам поведінки на вулицях і дорозі, сприяння збереженню здоров’я і життя дітей; створення умов для реалізації їхніх творчих здібностей та талантів.

У конкурсі беруть участь читачі-діти віком від 7 до 12 років.

Умови конкурсу:

На конкурс надсилаються творчі роботи дітей, які власноруч, без допомоги батьків намалюють малюнок, де у будь-який спосіб відобразять правила дорожнього руху, формат малюнку А4.

Тематика малюнків присвячена правилам безпечної поведінки дітей на вулиці, дорогах.

Учасники – автори зазначають свої дані (ПІП, вік, домашню адресу, контактний телефон) на зворотному боці конкурсної роботи. Роботи надсилаються на адреси обласних бібліотек для дітей до 15 листопада 2017 року.

Обласні оргкомітети надсилають інформацію щодо проведення конкурсу та його переможців до організаційного комітету Української асоціації працівників бібліотек для дітей в електронному вигляді.

Визначення та відзначення переможців Конкурсу:

Для переможців Конкурсу встановлюється перше, друге і третє місця. Переможців визначають обласні журі і подають інформацію про результати Конкурсу до Української асоціації працівників бібліотек для дітей для призначення дати нагородження переможців за участю представників Громадського руху Миколи Томенка «Рідна країна».

Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами та подарунками, а всі учасники конкурсу отримують у подарунок патріотичні флайтери — світловідбиваючі наклейки, які яскраво світяться у променях автомобільних фар та слугують для того, щоб пішоходів, велосипедистів, дитячі коляски тощо було краще видно на дорозі у темний час доби.

Джерело:

http://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=8181

Переглядів: 110 | Додав: WWWWW_W | Дата: 08.11.2017 | Коментарі (0)

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» спільно з Міністерством культури України, Посольством Литовської Республіки в Україні, у вересні 2017 року – березні 2018 року буде проведено V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» (далі Конкурс).

Основними завданнями Конкурсу є: розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молодих учасників.

Роботи учасників Конкурсу в строк до 19 січня 2018 року надсилаються на електронну адресу: yaevropeets@ukr.net.

Підсумки завершального етапу Конкурсу підводяться у березні 2018 року. За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну у 2018 році.

За додатковою інформацією прохання звертатися до організаційного комітету Конкурсу за телефонами: 044-501-01-15, 044-400-43-01.

                                                                      Джерело:                         

http://sds.in.ua/2017/09/rozpochavsya-v-vseukrainskiy-konkurs-e/

Переглядів: 84 | Додав: WWWWW_W | Дата: 10.10.2017 | Коментарі (0)

З метою популяризації інноваційних послуг протягом січня-вересня поточного року серед бібліотек району був проведений районний конкурс фотосвітлин «Бібліотека в просторі і часі».

За підсумками конкурсу в номінації «Бібліотека – відкритий світ ідей» перемогу здобула Валентина Володимирівна Довгаль, завідуюча бібліотекою-філією с.Борове.

Вітаємо колег з перемогою, так тримати, і прагнути більшого.

Оксана Лісовець.

Більше про конкурс тут.

Переглядів: 79 | Додав: WWWWW_W | Дата: 04.10.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 23 24 »