Бібліотека-філія                      с.Борове

Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 216
Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Бібліотекар радить

Шановні друзі!
 
     Ми рекомендуємо вам ресурси, які несуть різноаспектну інформацію з питань розвитку, виховання та навчання дітей. Зазвичай ці сайти орієнтовані як на батьків та їхніх дітей, так і на педагогів. Ця інформація щоденно оновлюється саме завдяки тому, що у формуванні цих сайтів найактивнішу участь беруть самі батьки, наприклад: 
 
 
     Значну допомогу надають електронні джерела довідкового характеру. Соціальні довідники містять законодавчу базу дошкільної освіти - офіційні сайти: 
 
 
     На сайтах:
 
     - інформація про навчальні заклади освіти, їхній рейтинг серед батьків, а також про діяльність дитячих гуртків, центри дитячої творчості тощо. Віртуальне знайомство з педагогічним колективом певних закладів, з умовами функціонування, творчою діяльністю, програмами і методиками розвитку дітей, значно допоможе вам у розв'язанні проблеми вибору закладу освіти.
 
     - Особливий інтерес викличуть, мабуть, спеціалізовані сайти, на сторінках яких розкриваються різноманітні психолого-педагогічні проблеми: виховання дітей у багатодітних сім'ях:  
 
 
     - навчання дітей іноземними мовами: 
 

     - ефективна організація життєдіяльності дітей в сім'ї. Популярність останнього обумовлена розмаїттям класичних і сучасних музичних творів, музичних версій літературних та фольклорних творів, пісень з улюблених дітьми мультфільмів, фільмів; дитячих віршів, відтворених професійними акторами або самими авторами, аудіокниг з радіол'єсами, радіопостановками. Є реальна можливість батькам самим сформувати домашню комп'ютерну бібліотеку, аудіо-, відео-, ігротеку. Їхні фонди можна постійно поповнювати або змінювати за домінуючими інтересами дітей і батьків, наприклад: 
 
 
     Важкі діти www.otrok.ru  
     Сайт для вчителів, лікарів, батьків про порушення поведінки у підлітків, шкідливі звички, розлади шкільних навичок. Є бібліотека повнотекстових видань з теми, форум. 
 
     Російська Лекотека www.lekoteka.ru  
Російська Лекотека - це система психолого-педагогічного супроводу сімей, які виховують дітей з проблемами розвитку. Для спеціалістів пропонується нормативна документація, каталог обладання, ігрових і методичних матеріалів, відповіді на питання, інформація про курси. 
 
     Діти з особливостями розвитку www.specialneeds.ru  
Сайт містить базу даних спеціальних закладів для дітей з особливими потребами м. Москви. Є статті з окремих питань спеціальної психології та педагогіки, форум.
 
     Каталог медичних сайтів України http://ukrmed.org.ua
База даних-реєстр медичних ресурсів УкрНету, в якій зібрані всі відомі авторам сайту сторінки медичної тематики, які стосуються України. 
 
     Інформаційна медична мережа "Невронет" www.neuro.net.ru
Об'єднує сайти з неврології, психоневрології та суміжних галузей медицини. Загальний для сайтів усіх учасників мережі перелік посилань дозволяє швидко знайти необхідну інформацію.
 
     Служба практичної психології освіти МО РФ http://psyinfo.ru
Офіційний сайт Федерації психологів освіти Росії.
 
      Товариство казкотерапевтів http://skazkater.narod.ru  
Є приклади терапевтичних казок, посилання на колекції казок.
           
     Діти України www.children.edu-ua.net/documents.php?section_id=122  
Сторінка для освітян порталу "Діти України", містить посилання на ресурси мережі Інтернет, які можуть бути корисні педагогам, в тому числі - працівникам спеціальної освіти.